Ulus İkinci El Kol Saati Alan Yerler

Ulus & Çevresinde Markalı ve Orjinal Satmayı Düşündüğünüz Bütün Orjinal ve Markalı Kol Saatlerinizi Değerinde ve Nakit Olarak Almaktayız. Sizde Bize Ulaşarak Teklif Alabilir Dilerseniz Satabilirsiniz.

Ulus marka saat alan yerler, bu mahallede fazladır.Bunun nedeni mahallenin Beşiktaş ilçesinin içinde yer almasıdır. Ulus mahallesi Ortaköy Portakal Yokuşu’nun üst kısmı ve TRT binası ile Etiler’de bulunan Koç köprüsü arasında yer alır. Türkiye Yahudileri cemaatinin tek okulu Ulus Özel Musevi Lisesi bu semttedir. Ünlülerin ikametgah için tercih ettiği yerlerden biri olma özelliğine de sahiptir.

Bu nedenle Ulus ikinci el saat alan yerler, genellikle modaya uygun ve pahalı saatleri tercih ederler.Buradaki saatler Ulus’un yaşam stiline uygun bir şekilde bulunur. Ulus ikinci el kol saati alım satım çoğunlukla yeni moda ve pahalı saatleri kabul ederler.Buradaki saatçiler kaliteli iş yaparlar,işlerini yarım bırakmazlar.Buradaki saatçiler ucuz saat satın almazlar.Ucuz saatlerin buradaki insanların gözünde pek bir önemi yoktur.Ve burdaki insanlar genelde ithal saati tercih ederler.

Buraya yabancı ülkelerden en kaliteli ve sağlam saatler gelir.Ancak bu saatler oldukça pahaldır ama Ulus’taki insanlar için paranın fazla bir önemi yoktur. Ulus ikinci el kol saati alan yerler saat tamirinde de ustadırlar. Buradaki kişiler pahalıya çalıştıkları için en kaliteli bir şekilde hizmet vermektedirler. Her türlü büyük saat firmalarının saatlerini ve mağazalarını bulmak mümkündür bu bölgede. İstanbul’da pahalı saat işleri için gidilecek en iyi yerlerden biridir.Bundan şüpheniz olmasın. Pahalı bir saatiniz varsa buraya gelmeyi ihmal etmeyiniz.

Etiketler:

Bu yazı için 5 yorum yapıldı:

 1. Linet dedi ki:

  Chopard Saar aliyormusunuz

 2. Nazmiye dedi ki:

  Yeriniz tam olarak nerde elimde yaklasik 50yıldan daha eski automatic marka saatler var suanki değerlerini öğrenmek istiyoruz, çoğunlukla İsveç marka, saatler babamızdan kalma bakıma ihtiyacı olanlar da var, zodiac, hoga, breil. Biz ulustayız

  1. Oğuzhan Günay dedi ki:

   Merhaba Nazmiye Hanım
   Saatiniz ile ilgi email üzerinden geri dönüş sağlanmıştır. iyi günler dilerim.

 3. Serhat Aktaş dedi ki:

  İyi günler elimde Mont Blance marka saat var durumu kötü ama çalışıyor tamir istiyor eğer ilgilenirseniz çok uygun fiyata vereceğim elden çıkarmak istiyorum

 4. Mehmet dedi ki:

  Swatch marka aliyormusunuz

Yorum Yaz