Başakşehir İkinci El Kol Saati Alan Yerler

Başakşehir ve Bütün Mahallelerinden Satmak İstediğiniz Bütün Orjinal & Markalı Saatleriniz İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Başakşehir ikinci el saat alan yerler incelendiğinde çok az kuruluşun bu semtte olduğunu sizlere söyleyebiliriz çünki başakşehir ilçesi daha çok yeni kurulmakta olan bir ilçedir ve diğer yerler gibi gelişmiş bir yer değildir. Başakşehir’deki saatçiler daha çok bireysel olarak çalışan sadece satım gerçekleştiren basit kuruluşlardır ancak bazı kuruluşlar da vardır ki kullanıcın ikinci el olarak saatlerini de almaktadırlar.

Başakşehir saatçi bakımından çok zengin olmayan bir ilçedir ancak tabi ki de yeni yeni kurulmakta olan firmalar ilçenin adını da taşıyacak ve gelişimine sebebiyet verecektir. Başakşehir orjinal saat alım satım olarak çok çeşit satım olmasa da bazı marka ve modeller bulunmaktadır; bell&ross , breguet, f-p-journe, bvlgari, franck-muller gibi modeller kuruluşlar tarafından sipariş edildiğinde veya stoklardan çıkartıldığında bulunabilen modellerdir.

İkinci el saat ticaretinin canlanması adına zayıf kalmasının nedeni ise turist çeken bir bölge olmamasıdır. Başakşehir ikinci el kol saati alan yerler bulunmaktadır ancak kol saati alan yerler oldukça bulunmaktadır yukarı da bahsettiğimiz gibi daha çok satılmaya yönelik kuruluşlar bulunan bu ilçe de ikinci el kol saati alan firma bulmak oldukça meşakatli olacaktır.

Eğer ikinci el saat ticareti yapmayı düşünüyor ve yatırım yapmak istiyorsanız çevre ilçelere bakabilir yine aklınızda soru işareti kalmaması adına bu semtteki firmaları da inceleyebilir ve kafanızda ki soru işaretlerini dindirebilirsiniz.

Başakşehir’de Faaliyette Olduğumuz Bölğeler : Altınşehir Mah, Bahçeşehir 1. Kısım Mah, Bahçeşehir 2. Kısım Mah, Başak Mah, Başakşehir Mah, Güvercintepe Mah, İkitelli Osb Mah, Kayabaşı Mah, Şahintepe Mah, Şamlar Mah, Ziya Gökalp Mah.

Etiketler: ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

 1. Abdulkadir dedi ki:

  Kolay gelsin,bana ait daha yeni aldığım kutuşu açılmamış versace saatim var ancak garantisi yoktur,ürünü yurt dışından aldım ve satmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

  En hızlı şekilde geri dönerseniz sevinirim .
  Teşekkür ederim…

 2. ahmet dedi ki:

  merhaba

  elimde orjinal versace saat var sadece kordonu orjinal değil

  hediye gelmiştir satmak istiyorum garantisi kutusu felan yoktur

  dönüş sağlar mısınız

  1. Oğuzhan Günay dedi ki:

   Merhaba Ahmet Bey
   Alım yaptıgımız markalar arasında degil malesef. iyi günler dilerim.

Yorum Yaz