Üsküdar İkinci El Kol Saati Alan Yerler

Orjinal & Markalı Kol Saatlerinizi Değerinde ve Nakit Olarak Almaktayız. Sizde Satmak İstediğiniz Saatleriniz İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Üsküdar ikinci el saat alan yerler, çok yer vardır. Üsküdar’da bu yerlere örnek olarak birçok yer gösterilebilir. Üsküdar’daki bu yerlerin çoğu genelde saatçilik işinden ve pazarlaması konusunda büyük bir ustadır. Bunun nedeni Üsküdar’ın İstanbul’un gelişmiş ilçelerinden biri olmasına dayandırabiliriz. Üsküdar, İstanbul’un Asya yakasında bulunup boğaza da kıyısı vardır. Turistik açıdan zengin bir semttir.

Üsküdar’ın insanlarıda genellikle zengin kesimdendir. Bu durum Üsküdar ikinci el saat alım satım yapan yerleride etkilemiştir. Üsküdar’ın gelişmesiyle birlikte saatçilerde gelişme göstermiştir. Zaten Üsküdar ikinci el kol saati alım satım yapma konusunda yeni gelişmeye başlayan bir ilçe değildir. Üsküdar tarihte de gelişmiş bir semt olduğu için saat alışverişleri konusunda ustadırlar. Üsküdar orjinal saat alım satım yapmak için gelebilirsiniz sizin için iyi bir tercih olacaktır.

Üsküdar ikinci el kol saati alan yerler, kol saati tamiride yapmaktadır. Dediğimiz gibi Üsküdar semti saat işlerine uzak olmadığı için saat tamiri konusunda da kendilerini geliştirmiş saat tamircileri çoktur bu bölgede. Buradaki saat tamircilerine istediğiniz tür eski veya antika saatinizi getirebilirsiniz size iyi davranacaklardır. Üsküdar’daki tamircilerde eski parça bulma problemi diğer semtlere göre daha azdır. Üsküdar’ ikinci el saatlerinizin değerini öğrenmek yada iyi bir fiyata satmak için gelebilirsiniz. Burası sizin için en iyi yerlerden biri olacaktır.

Üsküdar’da Faaliyette Olduğumuz Mahalleler :  Acıbadem Mah, Ahmediye Mah, Altunizade Mah, Aziz Mahmut Hüdayi Mah, Bahçelievler Mah, Barbaros Mah, Beylerbeyi İkinci El Saat, Bulgurlu Mah, Burhaniye Mah, Cumhuriyet Mah, Çengelköy Mah, Ferah Mah, Güzeltepe Mah, İcadiye Mah, Kandilli Mah, Kısıklı Mah, Kirazlıtepe Mah, Kuleli Mah, Kuzguncuk İkinci El Saat, Küçük Çamlıca Mah, Küçüksu Mah, Küplüce Mah, Mehmet Akif Ersoy Mah, Mimar Sinan Mah, Murat Reis Mah, Salacak Mah, Selamiali Mah, Selimiye Mah, Sultantepe Mah, Ünalan Mah, Validei Atik Mah, Yavuztürk Mah, Zeynep Kamil Mah.

Etiketler:

Bu yazı için 5 yorum yapıldı:

 1. TUNCAY dedi ki:

  USKUDARDA YERINIZ NEREDE VE KOL SAATI ALIYOR MUSUNUZ?

 2. Sevda dedi ki:

  daniel wellington kahve kordon saatim var. Ve hic kulkanilmamis 2 adet daha kordonu bulunmakta.

  1. Oğuzhan Günay dedi ki:

   Merhaba Sevda Hanım
   Malesef üst segment saatleri alım yapmaktayız. iyi günler dilerim

 3. Senem dedi ki:

  Merhaba HERMES PARIS saatim var bilgi verirmisiniz

 4. hakan boğaç aydemir dedi ki:

  2. el rolex daytona için fiyat verebilir misiniz

Yorum Yaz