Beşiktaş İkinci El Saat Alan Yerler

Beşiktaş & Bütün Mahallelerinden Satmak İstediğiniz Bütün Lüks Markalı ve Orjinal Saatlerinizi En İyi Fiyatlarla Nakit Olarak Almaktayız. Sizde Satmak İstediğiniz Saatler İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Beşiktaş ikinci el saat satan yerler olarak gösterilecek bir çok saatçi bulunmaktadır. Özellikle iç tarafta kalan ticari kısım ve çarşı merkez olmak üzere bir çok saatçi ve saat ticareti yapan yatırımcı bulunmakta.Ayrıca bu saatleri almak için de dükkanı ziyaret eden onlarca kişi. Anlayacağınız Beşiktaş saat merakının yüksek olduğu mekanlardandır.

Beşiktaş ikinci el orijinal saat alım satım ise gerçekten fazlasıyla bulunmaktadır çünki bir çok plaza da ve çarşı etrafında gerek onarım gerek alım gerek ise satım konusunda deneyimli oldukça fazla yatırımcı ve dükkan sahibi bulunmaktadır özellikle taksime giden çevre yolu etrafında gördüğüm kadarıyla bir çok saatçi mevcut ve bu saatçiler genel de saat onarımı yapmaktalar ki bu kadar çok yoğun olmalarını da ben işlerine olan saygılarına bağlayabiliyorum.

Beşiktaş ikinci el kol saati alan yerler ise oldukça fazla çünki saat ticaretinin en gözde olduğu ilçelerden biridir Beşiktaş.Saat takmak bir arzu,bir sanattır. Bir çok malzemeden saat yapılabilinir ancak altın ve gümüş saatlerin yerini hiçbirşey tutmaz. Özellikle dışı gümüş sadece gösteriş olsun diye eklenen altın dokunuşlar gerçekten erkekler için oldukça hoş görüntülere sebebiyet olacaktır. Saatçiler siz dilerseniz size özel tasarımlarıyla da hizmet vermekteler. Bu hizmeti çoğu kurum vermese de başlıca firmalara isteğinizi iletttiğinizde size gereken cevabı vereceklerdir ve tasarım önerilerinizi dinleyerek tasarıma başlayacaklardır.

Beşiktaş’ta Faaliyette Olduğumuz Bölğeler : Abbasağa Mah, Akat Mah, Arnavutköy Mah, Balmumcu Mah, Bebek İkinci El Saat, Cıhannuma Mah, Dikilitaş Mah, Etiler İkinci El Saat, Gayrettepe Mah, Konaklar Mah, Kuruçesme Mah, Kültür Mah, Levazım Mah, Levent İkinci El Saat, Mecidiye Mah, Muradiye Mah, Nisbetiye Mah, Ortaköy İkinci El Saat, Sinanpaşa Mah, Türkali Mah, Ulus İkinci El Saat, Vişnezade Mah, Yıldız Mah.

Etiketler: ,

Bu yazı için 17 yorum yapıldı:

 1. turgay aydın dedi ki:

  merhabalar bende orjinal hublot siyah saat var kızımın ameliyatı için saatmak zorunda kaldım ne olursa razıyım artık 530.766.31.43benm numaram bu

  1. Oğuzhan Günay dedi ki:

   Merhaba turgay Bey
   Hublot saatiniz için telefon üzerin iletişime geçilmiştir. iyi günler dilerim.

 2. Derya dedi ki:

  Burberry orjinal BU1351 saatim var satmak istiyorum ne kadar eder acaba

  1. Oğuzhan Günay dedi ki:

   Merhaba Derya Hanım
   saatinizi değerlendiremeyiz. iyi günler dilerim.

 3. Merve Göz dedi ki:

  Swatch saat alımı yapıyor musunuz

 4. Erol dedi ki:

  Merhabalar michale corse mk3779 Sarkozy kaplamalı bayan kol saati var sıfır orijinal kutusun hiç çıkmamış kullanılmamış garantili belgeli saattir. Satmak istıorum

  1. Oğuzhan Günay dedi ki:

   Merhaba Erol Bey
   Malesef saatinizi değerlendiremeyiz. iyi günler dilerim.

 5. . dedi ki:

  Armani saat alıyor musunuz

  1. Oğuzhan Günay dedi ki:

   Merhaba Emre Bey
   Malesef saatinizi değerlendiremeyiz. iyi günler dilerim.

 6. Arda dedi ki:

  Elimde Alfajr marka WY-16 model mor bir saat var, ilgilenir misiniz?

  1. Oğuzhan Günay dedi ki:

   Merhaba Arda Bey
   Malesef saatinizi değerlendiremeyiz. iyi günler dilerim.

 7. karabey dedi ki:

  merhaba; 1953 model 10 micron altın kaplama tamamı tüm aksam toka kayışı ile orjinal çil denebilecek durumda hiç arıza ve tamir görmemiş. zenith stellina saatim mevcut kondisyon %95 sıfır çizik ve darbe teklif alabilirmiyim. Teşekkrler

  1. Oğuzhan Günay dedi ki:

   Merhaba,
   Malesef Üst segment saatleri alım yapmaktayız saatinizi degerlendiremeyiz. İyi günler dilerim.

 8. cihan dedi ki:

  merhaba bende bır saat var franck muller vanguard

 9. cihan dedi ki:

  merhaba bende bır saat var franck muller vanguard satmak ıstıyorum

 10. Eyüp dedi ki:

  Benhard NAUTİCUS ROYALE III saatimi satmam istiyorum fiyat alabilirmiyim

 11. Alptekin dedi ki:

  Merhaba fetucci alferado saatim var 50 metreye kadar su gecirmez ozeligi butun sekmen calisiyor

Yorum Yaz