Beyoğlu İkinci El Kol Saati Alan Yerler

İkinci El & Yeni Satmak İstediğiniz Tüm Orjinal Markalı Saatlerinizi Değerinde ve Nakit Olarak Almaktayız. Saat Alım ve Satım İşlemleri İle İlğili Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Beyoğlu ikinci el kol saati satan yerler denildiğinde Beyoğlu ‘nun bir çok yeri gösterilebilinir aslın da ancak Beyoğlu oldukça eski bir semttir ve bu semt taksime oldukça yakındır. Beyoğlu semtinde bir çok film,bir çok iş ve bir çok proje gerçekleştirilmiştir ayrıca oldukça fazla bütçeyle şu günler de yeni yapılanmalar yapılmaktadır. Saatçilerin fazla olmadığı bu semtte ticari yönden farklı şekilde bir çok işlem de yapılmaktadır. Beyoğlu gerçekten oldukça eski İstanbul ‘ un oldukça eski semtlerinden biridir ve İstanbul ‘ un yeditepesinden birisidir.

Beyoğlu ikinci el saat alım satım üzerine kurulan pek fazla firma , kurum veya kuruluş olmamasına rağmen bu semtte seyyar satıcı ve daha çok seyyar olarak işlerini devam ettiren elemanlar bulunmaktadır ve o kadar kaliteli saatlar sadece çarşı etrafın da ve nostaljik tren etrafında bulunmaktadır.Beyoğlu yapısı,mimarisi ve diğer tüm yapısıyla birlikte oldukça güzel ve kaliteli insanlara sahip bir semttir.

Beyoğlu orjinal saat alım satım hakkında bir çok fikir ortaya atılsa da Beyoğlu bu tür ticaretler için uygun bir yer değildir en çok ticaret taksim ve etraf ilçelerinde yapılmaktadır ancak Beyoğlu hiçbir saat firmasının rahatlıkla ikinci el saat satışı veya alışı yapabilmesi için imkan sağlayan bir semt değildir semt de ulaşımlar daha çok tek vesayit olarak yapıldığından saatler kalite bakımından diğer ilçelere göre daha yetersiz kalmaktadır.

Beyoğlu’da Faaliyette Olduğumuz Mahalleler : Arap Cami Mah, Asmalı Mescit Mah, Bedrettin Mah, Bereketzade Mah, Bostan Mah, Bülbül Mah, Camiikebir Mah, Cihangir Mah, Çatma Mescit Mah, Çukur Mah, Emekyemez Mah, Evliya Çelebi Mah, Fetihtepe Mah, Firuzağa Mah, Gümüşsuyu Mah, Hacıahmet Mah, Hacımimi Mah, Halıcıoğlu Mah, Hüseyinağa Mah, İstiklal Mah, Kadı Mehmet Mah, Kalyoncu Kulluğu Mah, Kamer Hatun Mah, Kaptanpaşa Mah, Katip Mustafa Çelebi Mah, Keçeci Piri Mah, Kemankeş Karamustafa Paşa Mah, Kılıçali Paşa Mah, Kocatepe Mah, Kulaksız Mah, Kuloğlu Mah, Küçük Piyale Mah, Müeyyedzade Mah, Ömer Avni Mah, Örnektepe Mah, Piri Paşa Mah, Piyalepaşa Mah, Pürtelaş Hasan Efendi Mah, Sururi Mehmet Efendi Mah, Sütlüce Mah, Şahkulu Mah, Şehit Muhtar Mah, Tomtom Mah, Yahya Kahya Mah, Yenişehir Mah.

Etiketler:

Bu yazı için 9 yorum yapıldı:

 1. selahattin yağız dedi ki:

  merhabalar öncelikle hayırlı işler dilerim iletişime geçmemdeki neden elimde orjinal GC erkek kol saatimi satmak istediğim için rahatsız ediyorum dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler .

  1. Oğuzhan Günay dedi ki:

   Merhaba Selahattin Bey
   Gc marka saatleri malesef alımını yapmıyoruz aldığımız markalar sadece isviçre kökenli dünya markalarıdır. iyi günler dilerim.

 2. Burak Güzel dedi ki:

  Merhabalar. Elimdeki GF Ferre erkek kol saatimi satmak istiyorum. Bu saat markasının alımını yapıyo musunuz? Şimdiden teşekkürler.

  1. Oğuzhan Günay dedi ki:

   Merhaba Burak Bey
   Malesef GF Ferre marka kol saati almıyoruz. teşekkür eder iyi günler dilerim.

 3. Mehmet Salih dedi ki:

  Merhaba Tissot 1853 marka orjinal saatimi satmak istiyorum yardimci olurmusunuz

  1. Oğuzhan Günay dedi ki:

   Merhaba Mehmet Bey
   Tissot marka saat alımı yapmamaktayız firmamız sadece lüks marka saatler üzerine alım ve satım yapmaktadır. iyi günler dilerim.

 4. Drummergirrl dedi ki:

  Meraba Ferre altın sarısı saatim var 2500 tl ye almıştım 2 ay önce şimdi satmak istiyorum yardımcı olurmusunuz?

 5. Eyüp oktar dedi ki:

  Chopard 168468 satimi satmak istiyorum ilgilenirmisiniz?

 6. Osman dedi ki:

  Peki swıss mılıtray saat alıyormusunuz garantili ve yanında orjinal çakısıda var

Yorum Yaz