Çekmeköy İkinci El Saat Alan Yerler

Çekmeköy & Mahallelerinden Satmak İstediğiniz Bütün Orjinal ve Markalı Kol Saatlerinizi En İyi Fiyatlarla Nakit Olarak Alım Yapıyoruz. Sizde Satmak İstediğiniz Saatler İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Çekmeköy ikinci el kol saati alan yerler bilindiği üzere oldukça fazla olabilir ancak Çekmeköy, İstanbul ‘ un Anadolu yakası ‘ nda yer alan bir ilçesidir ve öncelerin de Ümraniye ’ ye bağlı olan bu ilçe daha sonralar dan ayrılarak kendi bir ilçedir. Nüfus bakımından çok kalabalık olmayan bu ilçe Anadolu yakasında ki bir çok ilçeye de komşudur hatta denize bile kıyısı vardır.

Çekmeköy olarak bir çok hizmet veren ilçe saat alanında ki oluşan saat firma ve kuruluşlarına da destek olmuştur ayrıca çekmeköy ‘ de bulunan saatçiler ve antikacılar da çok eskilere dayanan bir çok aksesuar ve saate ulaşmak da mümkün olacaktır. Bu saatler genellikle yeni ve eski altın gümüş ve özel tasarım saatlerdir bu saatler elli ve altmış yıl öncesine ait saatler de olabilir hatta yeni orijinal saatler bile olabilmektedir.

Çekmeköy orjinal saat alım satım yeri olarak gösterilebilinecek fazlaca yer vardır ve bu yerler genelde kendi vizyon ve misyon takibinde gelişmiş ve kendi kurumlarını ön plana çıkartmıştır. Ayrıca her firmanın kendine ait tasarımları da olabilir bunu oraya giderek öğrenebilir veya internet sitemizden de öğrenebilirsiniz. Bir gün saat araştırması yapılabilimek için oldukça yeterli bir süredir. Gün boyu açık olan saatçiler gün boyunca bir çok araştırma yaparak firmalarını daha da çok geliştirmektedirler.

Çekmeköy’de Faaliyette Olduğumuz Bölğeler : Alemdağ Mah, Aydınlar Mah, Cumhuriyet Mah, Çamlık Mah, Çatalmeşe Mah, Ekşioğlu Mah, Güngören Mah, Hamidiye Mah, Hüseyinli Mah, Kirazlıdere Mah, Koçullu Mah, Mehmet Akif Mah, Merkez Mah, Mimar Sinan Mah, Nişantepe Mah, Ömerli Mah, Reşadiye Mah, Sırapınar Mah, Soğukpınar Mah, Sultançiftliği Mah, Taşdelen Mah.

Etiketler:

Bu yazı için 9 yorum yapıldı:

 1. Burkay dedi ki:

  Merhabalar swach lacivert spor koş saatim var sarmak istiyorum nasıl yapabiliriz Çekmeköy taşdelende ikamet ediyorum

  1. Oğuzhan Günay dedi ki:

   Merhaba Burkay Bey
   Malesef saatinizi değerlendiremeyiz. iyi günler dilerim.

 2. Bekir dedi ki:

  Elimde hublot geneve131g bang kıng saat var

  1. Oğuzhan Günay dedi ki:

   Merhaba Bekir Bey
   Hublot saatiniz ile iliği email üzerinden geri dönüş sağlanmıştır. iyi günler dilerim.

 3. Necmettin dedi ki:

  Merhabalar casio edfice 5490 saatim var kutusunda açılmamış yardımcı olabilirmisiniz acaba alım olayında

  1. Oğuzhan Günay dedi ki:

   Merhaba Necmettin Bey
   Malesef saatinizi değerlendiremeyiz. iyi günler dilerim.

 4. Dursun dedi ki:

  Merhaba rolex saatimi satmaknistiyorum

  1. Oğuzhan Günay dedi ki:

   Merhaba Dursun Bey
   Rolex saatiniz ile alakalı email olarak geri dönüş sağlanmıştır. iyi günler dilerim.

 5. Kerem Can Aslan dedi ki:

  Merhaba diesel marka bir saatim var ve bu saati satmak istiyorum.

Yorum Yaz