Küçükyalı İkinci El Kol Saati Alan Yerler

Küçükyalı İkinci El Satmak İstediğiniz  Bütün Lüks Marka Saatlerinizi En İyi Fiyatlarla Nakit Olarak Almaktayız. Sizde Saatinizi Satmak İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Küçükyalı ikinci el saat alan yerler oldukça fazladır ancak bu ilçemizin doğal kaynakları ve diğer özellikleri fazla olmadığı için pek bir insan giriş çıkışı olmayan yerdir. Küçükyalı ulaşım bakımından İstanbul ‘un diğer yerlerine göre biraz daha zahmetle ulaşabilirsiniz. Kadıköy metro hattı ile ulaşabilirsiniz ancak yarım saati bulmaktadır ayrıca Avrupa yakasından buraya gelebilmeniz için 2 3 saatinizin harcanmasına eşit olacak biryerdir Küçükyalı Saatçiler burada bulunur.

Küçükyalı ikinci el kol saati alan yerler ulaşım nedeniyle pek firma zenginliği oluşturamamışlardır ve Kartal Maltepe ve Pendik ilçelerine yayılmışlardır. Bu ilçeye tren ile gelmekte mümkün ancak bu trenler yine Anadolu yakası için geçerlidir yani Avrupa yakasından gelmek oldukça zordur ve diğer illerden de tabi ki.

Küçükyalı orjinal ikinci el saat alım satım konusunda ise önerebileceğimiz tek tük birkaç firma bulunmaktadır ancak bu firmalar özel tasarım yapmamaktadırlar yani altın ve gümüş saat alım ve satım ticareti yapmaktalar ve teknik servis olarak da hizmet vererek müşterilerin gönlünü kazanarak daimi müşteri kazanmaya çalışmışlardır. Küçükyalı Anadolu yakasında bulunan küçük ve şirin bir ilçedir ve bu ilçedeki kişiler genelde orta halli kimselerdir bu nedenle çok kaliteli saatlerin bu ilçeye uğraması için turistlerin gelip gitmesi gerekmektedir. İlçe gerekli çalışmaları yaparak bu seviyeye yıllar içinde gelecektir.

Etiketler:

Bu yazı için 9 yorum yapıldı:

 1. Fethi dedi ki:

  Merhabalar,

  Esime hediye aldigim Maurice Laxroix Fiaba ( Gold Plated ) kahverengi deri kayis, marka Saati satmayi dusunuyoruz,Takribi fiyat verebilirmisimiz,Tabiki saati getirip kontrol ediceksiniz! Ortalama fiyat merak ediyorum! Saat i ingiletere den imi sene once aldik en cok 5-6 kere ozel gunlerde kullanildi!

  1. Oğuzhan Günay dedi ki:

   Merhaba Fethi Bey
   Saatiniz için gerekli geri dönüş yapılmıştır iyi günler dilerim.

 2. Volkan dedi ki:

  Merhabalar
  Bende bir tane breitling 1884 saatim var.
  Satmayi dusunuyorum ne teklif alabilirim
  Tesekkurler

  1. Oğuzhan Günay dedi ki:

   Merhaba Volkan Bey
   Saatiniz için geri dönüş sağlanmıştır. İyi günler dilerim

 3. Yavuz dedi ki:

  Merhabalar bir adet hic kullanılmamış quantum bir adet cok az kullanılmış welder bir adet lacoste saatim mevcuttur teklif alabilir miyim?

 4. Hakan kalyoncu dedi ki:

  Romanson kronometreli superior saatim var 10 kez anca mullanmisimdir..teklif alabilirmiyim satmayi dusunuyorum

  1. Oğuzhan Günay dedi ki:

   Merhaba Hakan Bey
   Malesef saatinizi değerlendiremeyiz. iyi günler dilerim.

 5. Ümit dedi ki:

  adresiniz nedir

  1. Oğuzhan Günay dedi ki:

   Merhaba Ümit Bey
   Adres ile İlgili email gönderilmiştir. iyi günler dilerim.

Yorum Yaz