Sultangazi İkinci El Kol Saati Alan Yerler

Sultangazi İkinci El Saat Alım Satım Olarak Satmak İstediğiniz Bütün Orjinal ve Markalı Kol Saatlerinizi Değerinde ve Nakit Olarak Alıyoruz. Satmak İstediğiniz Ürünler İçin Bizi Arayabilirsiniz.

Sultangazi ikinci el saat alan yerler bu ilçede önemli bir yer tutar.Sultangazi için antika saatler çok önemlidir.Bunun nedeni Sultangazi’ nin İstanbul’un birçok gelişmiş merkezine bağlı olması etkilidir. Sultanbeyli doğuda Eyüp, batıda Esenler, güneyde Gaziosmanpaşa, kuzeybatıda Başakşehir ilçeleriyle sınır oluşturmaktadır. İlçe sahip olduğu yüzölçümüyle İstanbul ilçeleri arasında 19. sıradadır.

Bu yüzden Sultangazi ikinci el kol saati alan yerler, oldukça fazladır ve kaliteli hizmet verir.Bu yerler ürünlerini iyi bir fiyata satışa sunar. Bu saatçilerde eski, yeni, antika, ucuz veya pahalı her türlü saati bulabilirsiniz yada saatinizi çok uygun bir fiyata satabilirsiniz. Sultangazi 2.el saat alanlar işlerini iyi yapan kişiler vardır. Buralarda saat tamirleride yapılmaktadır.Buradaki saatçiler tamir işinde ustadırlar. Saatleri güzel bir şekilde sanki yeniden yapılıyormuş gibi yapıyorlar saatleri.

Yeni saatlerin dilinden de iyi anlıyorlar. Ancak sahte saat satan ve insanları kandıran esnafta bu semtte az değildir. Bu kişiler bazı saatleri süsleyip değerinden daha pahalıya satarlar.Bu konuda önlem almak için ürünü almadan önce fiyatına bakın ve eğer esnaf ürünün ucuz olma özelliğini daha çok anlatıyorsa o ürün sahtedir. Genelde olduğu gibi ucuz ürün kötüdür, pahalı ürün her zaman iyidir. Bu konuda dikkatli olmalısınız. Sultangazi ikinci el kol saat alım satım kaliteli hizmet vermektedir. Satıcılar genelde sıcakkanlıdır. Bu yerlere saat işinde güvenebilirsiniz. Sultangazi sizin ve saatiniz için en iyi tercihlerden biri olacaktır.

Sultangazi’de Faaliyet Bölğelerimiz : 50.Yıl Mah, 75. Yıl Mah, Cebeci Mah, Cumhuriyet Mah, Esentepe Mah, Eski Habipler Mah, Gazi Mah, Habipler Mah, İsmetpaşa Mah, Malkoçoğlu Mah, Sultançiftliği Mah, Uğur Mumcu Mah, Yayla Mah, Yunus Emre Mah, Zübeyde Hanım Mah.

Etiketler:

Bu yazı için 10 yorum yapıldı:

 1. ömer dedi ki:

  kınyued orjinal satim mevcut satmak istiyorum
  ilgilenirmisiniz

  1. Oğuzhan Günay dedi ki:

   Merhaba Ömer Bey
   Malesef saatinizi değerlendiremeyiz. iyi günler dilerim.

 2. Recai dedi ki:

  Hublot geneve beyaz saatimi satmak istiyorum

  1. Oğuzhan Günay dedi ki:

   Merhaba Recai Bey
   Hublot saatinizin resimlerini göndermeniz mümkünmüdür. iyi günler dilerim.

 3. Tarik dedi ki:

  Merhaba Diesel DZ4329 marka temiz ve az kullanilmis bir saatim var ,sadece pili bitti , satmak istesem ilgilenitmisiniz acaba.

  1. Oğuzhan Günay dedi ki:

   Merhaba Tarık Bey
   Malesef Üst segment saatleri alım yapmaktayız saatinizi degerlendiremeyiz. İyi günler dilerim.

 4. Zeki dedi ki:

  Slanzenger saatimi satmak istiyorum az kullanılmış

  1. Oğuzhan Günay dedi ki:

   Merhaba Zeki Bey
   Malesef üst segment saatleri almaktayız. iyi günler dilerim.

 5. Halil dedi ki:

  Mrb omega seamaster saatimi satmak istiyorum fiyat verebilir misiniz?

 6. Mert dedi ki:

  Merhaba welder marka saatimi satmak istiyorum

Yorum Yaz