Silivri İkinci El Saat Alan Yerler

İkinci El & Yeni Satmayı Düşündüğünüz Bütün Orjinal ve Markalı Saatlerinizi Değerinde ve Nakit Olarak Alıyoruz. Sizde Satmak İstediğiniz Bütün Orjinal Kol Saatleriniz İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Silivri orjinal saat alım satım yapan kişiler genelde güvenilirdir.Silivri ilçesi İstanbul’un en batısında yer alır ve İstanbul’daki tek düzgün plajlar oradadır.Bu nedenle Silivri’ye giden kişi sayısı’da oldukça fazladır.Bu durum Silivri ikinci el saat alan yerler in de işini kolaylaştırır.Bu kişiler genelde tecrübeli kişilerdir.Silivri’de ucuza kaliteli saat bulabilirsiniz.

Silivri ikinci el saat alım satım yapan yerler genelde yeni moda ve yeni çıkan saatleri ile ünlüdür.Bu yerlerde antikaya ve eski saatlere yer yok diyebiliriz.Genelde genç kişiler çalışır ve saatler genelde gençlere hitap eder.Buradan saat alacağınızda dikkat edin yeni saatler eskileri gibi sadece metal,çelik,altın,gümüş maddelerden yapılmıyor.Artık plastik daha çok kullanımda bu yüzden saat almadan önce plastiğinin kalitesini kontrol edin.Ucuz satılan saatler zaten kaliteli değildir. Dikkatli olursanız Silivri 2.el saat alım satım yapan yerlerden çok kaliteli ve kalitesine göre uygun fiyatlı şık bir saat bulabilirsiniz.

Silivri ikinci el kol saati alan yerler eski ve antika ürünleri tercih etmezler.Onlar için yeni tasarım saatler çok daha değerlidir. Bu yerler yeni saatlerinizi alıp tamir edebilir,kaybolan parçalarını yenileri ile değiştirebilir.Bu yerlere rahatlıkla güvenebilirsiniz. Sizin için çok kaliteli bir servis yaparlar ve fiyatları pahalı değildir.Bu yere gelecekseniz yeni tasarımları ve yeni tarz saatleri görmeye hazır olun.

Silivri’de Faaliyet Bölğelerimiz : Akören Mah, Alibey Mah, Alipaşa Mah, Balaban Mah, Bekirli Mah, Beyciler Mah, Büyükçavuşlu Merkez Mah, Büyükkılıçlı Mah, Cumhuriyet Mah, Çayırdere Mah, Çeltik Mah, Danamandıra Mah, Fatih Silivri Mah, Fenerköy Mah, Fevzipaşa Mah, Gazitepe Mah, Gümüşyaka Merkez Mah, Hürriyet Mah, İsmetpaşa Mah, Kadıköy Mah, Kavaklı Mah, Kurfallı Mah, Küçük Kılıçlı Mah, Küçüksinekli Mah, Mimarsinan Silivri Mah, Ortaköy Merkez Mah, Piri Mehmet Paşa Mah, Sancaktepe Mah, Sayalar Mah, Selimpaşa Merkez Mah, Semizkumlar Mah, Seymen Mah, Sinekli Mah, Yeni Mah, Yolcatı Mah.

Etiketler:

Bu yazı için 10 yorum yapıldı:

 1. Necip Karaca dedi ki:

  Ulysse nardin in 7161 marine diver modeli saatim var saat hediye edilmiştir fakat saat fazlalık olduğundan ve model olarak çok hoşuma gitmediğini için satmak istiyorum saati kullandım fakat çizik yada deformasyon yoktur. Fiyat bilgisi için dönüşünüzü bekliyorum. İyi çalışmalar diliyorum…

  1. Oğuzhan Günay dedi ki:

   Merhaba Necip Bey
   Ulysse Nardin saatiniz için email üzerinden dönüş sağlanmıştır. iyi günler dilerim.

 2. Sercan dedi ki:

  Momentus saatim var satmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Oğuzhan Günay dedi ki:

   Merhaba
   Malesef firmamız lüks marka saatler üzerine alım yapmaktadır. iyi günler dilerim.

 3. Seyma dedi ki:

  Stainless steel back guess 9054 modeli saatim var satmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim. Iyi günler

  1. Oğuzhan Günay dedi ki:

   Merhaba Şeyma Hanım
   Firmamız lüks marka saatler üzerine alım yapmaktadır. iyi günler dilerim.

 4. Alpay dedi ki:

  Quantum marka şık bir saatim var 800 tl ye babam tarafindan alindi modelini begenmedigim icin satmak istiyorum kac tl ye alisiniz

  1. Oğuzhan Günay dedi ki:

   Merhaba Alpay Bey
   Malesef lüks saatler alım yapmaktayız.iyi günler dilerim.

 5. Nihat özyol dedi ki:

  İkinci el tissot marka saatim var acaba kaça alırsınız dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Oğuzhan Günay dedi ki:

   Merhaba Nihat Bey
   Üst Segment saatleri alım yapmaktayız. iyi günler dilerim

Yorum Yaz