Bostancı İkinci El Kol Saati Alım Satım

Bostancı İkinci El Saat Alan Yerler Olarak Satmak İstediğiniz Bütün Orjinal ve Markalı Kol Saatlerinizi Değerinde ve Nakit Olarak Almaktayız.

Bostancı ikinci el saat alan yerler ilçeye bakıldığında oldukça popüler mekanlar, kurumlar ve kuruluşlar bulunmakta bunun yanı sıra üretici firma olarak da bir çok yer bulunmakta ancak bulunan bu firmalar genelde imalatını yapıp toptan satma derdinde oldukları için kullanıcıya yönelik bir çalışma genel de olmuyor ancak bostancı ilçesinin daha iç tarafların da da her ilçede olduğu gibi bu tür işlemler yapılmaktadır.

Bostancı ikinci el kol saati alım satım’da satılan saatler genellikle kullanılmamış ürünler olmakta ve fiyat olarak gerçekten fazlaca yüksek fiyatlara sabit saatlerdir. İkinci el olarak saatler de hem satabilir hem de satın alabilirsiniz ancak piyasa ve yol araştırması yaptırmanız gerekmektedir bostancı ilçesinde bir çok kalteli firmalar ve bir çok işadamı insan olduğu için saatler hem altın hem gümüş hem daha kaliteli tasarımlara ulaşabilmek mümkündür.

Ancak bu ilçe İstanbul‘a göre biraz daha yoğun bir ilçedir ve kalabalık ortamları sevmiyen biriyseniz bu gibi ilçelerde oldukça fazla sıkılabilirsiniz ancak Kadıköy Bostancı orjinal 2.el saat alım satım ticaretinde oldukça önemli rol oynamaktadır ve gereken neyse o işlemler yapılıp direk olarak piyasaya giriş yapmalısınız. Elinizdeki orijinal rolex saatleri satabilirsiniz veya aradığınız saati bu semtte rahatlıkla gerekli araştırmaları yaparak bulabilirsiniz. Ayrıca bu semtte “ rolex, omega, hublot ” tarzı saatlere ulaşabilmek oldukça kolaydır.

Etiketler:

Bu yazı için 5 yorum yapıldı:

 1. tugce dedi ki:

  elimde gucci x69001l1s model seramik bir bayan saati var ve kullanmadığım için satmak istiyorum. yardımcı olabilirmisiniz?

  1. Oğuzhan Günay dedi ki:

   Merhaba Tugce Hanım
   Gucci marka saat alımı yapmamaktayız. iyi günler dilerim.

 2. Furkan dedi ki:

  Ellmde cartier santos100 saatim var satmak istiyorum fiyat alabilirmiyim

 3. canan ülken dedi ki:

  merhaba..omega saatım var..çok az özel gecelerde taktım tertemızdır. satmak ıstıyorum..fıyatlarınız nedır ..değerındemı alıyorsunuz yoksa cok az fıyatamı? cevap yazarsanız memnun olurum sevgıler.

 4. Muhammed dedi ki:

  56Elimde Fossil fs-4248 modeli saat bulunmakta ilgilenir misiniz?

Yorum Yaz