Okmeydanı İkinci El Saat Alan Yerler

Orjinal ve Markalı Kol Saat’lerinizi Değerinde ve Nakit Olarak Almaktayız. Sizde Satmak İstediğiniz Tüm Saat’ler İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Okmeydanı ikinci el saat alan yerler olarak verebileceğimiz oldukça orantılı yer olacaktır ancak öncelikle Okmeydanı ‘ nın nasıl bir yer ve kesim olduğu hakkında açıklama yapmak istiyor ve sonrasın da ise saatler ile ilgili bilgilerimiz vermek istiyoruz. Okmeydanı aslında şişli ilçesine bağlı olan bir semttir. Bu ilçenin adının Okmeydanı olması Fatih Sultan Mehmet in bu semtte okçuluk ile ilgili kurduğu bir takım tesislerin olmasından dolayıdır.

Okmeydanı ‘ nda herhangi bir yıkım olmamıştır ancak çeşitli zamanlarda yıkım için gelinmektedir bu da bölgede bulunmakta olan saatçileri tedirgin ederek işyerleri veya kurumlarını başka ilçelere taşımak istediklerini de belirtmek istediklerini saatçiler arası muhabbet topiklerinde söyleyerek dile getirmişlerdir. Okmeydanı ikinci el kol saati alanlar daha çok meydan da ve hastane etrafında olmamak kaydıyla orantılı olarak semt etrafına dağılmıştır.

Burada ki saatçiler hem alım hem satım hem de özel üretim saat işlemleri gerçekleştirilmektedirler. Saatçi olarak yoğun olarak çalışan bu kişiler emeklerinin karşılığını almadıklarını düşünerek zaman zaman birkaç yere başvurmuşlardır ve geri dönüş alamadıkları için yine muhabbet arasında bu konular da geçmiştir. Saat olarak orjinal saat alım satım gerçekleştiren bu kişiler en çok turistler tarafından tercih edilen saatlerin ticaretini yapmak istediklerini çeşitli iletişim ve medya kaynağında belirtmişlerdir.

Etiketler:

Yorum Yaz