Florya İkinci El Kol Saati Alan Yerler

Antika, İkinci El ve Yeni Lüks Dünya Markası Saatlerinizi Değerinde ve Nakit Olarak Almaktayız. Sizde Satmak İstediğiniz Bütün Orjinal Saatleriniz İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Florya, İstanbul’un Bakırköy ilçesinde olan bir semttir. Küçükçekmece ilede komşudur. Mahallenin güney kısmı Marmara Denizi’ne sınırdır. 2000’den sonra daha da gelişmeye başlayan Florya’da, büyük balkonlu, geniş bahçeli, havuzlu evler ve siteler yoğunluktadır. Ayrıca Bakırköyspor’un maçlarını oynadığı Şenlikköy Stadyumu ile Galatasaray Spor Tesisleri bu mahallededir.

Florya ikinci el saat alan yerler konusunda bir çok firma bulunmaktadır ve bu firmalar ilçe genelinde dağılarak ilçedeki insanlara hizmet vermekte ve diğer gelen insanlara da saat satımı sağlanmaktadırlar. Hatta bu ilçede yani florya ‘da bulunan birkaç saatçi ikinci el alım ve satım konusunda oldukça fazla hizmet vererek müşterilerin tüm gayesini üzerlerine çekmeyi başarmışlardır ve genellikle orijinal saat üretim ve satım konusunda hizmetlerini ilerletmişlerdir.

Florya oldukça gelişemeyen ilçelerden biridir çünkü daha yeni kurulan bir ilçedir ve bu ilçenin gelişmesi neredeyse yılları alacaktır ve denize yakınlığı ile bilinen bu ilçe de havaalanı bulunmaktadır ve oldukça yakındır. Bu gibi diğer hizmetlerin de bulunmuş olduğu bu ilçe yeni kurulmasına rağmen bazı ilçelere göre farklı farklı avantajları da bulunmaktadır. Florya orjinal kol saati alım satım konusunda yeterince uzmanlaşmış olan firmalar genellikle bayiler şeklinde hizmetlerine devam etmektedirler.

Etiketler:

Yorum Yaz