Sirkeci İkinci El Kol Saati Alan Yerler

Satmak İstediğiniz Bütün Orjinal ve Markalı Kol Saatlerinizi Değerinde & Nakit Olarak Almaktayız. Sizde Satmak İstediğiniz Bütün Saatler İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Sirkeci ikinci el saat alan yerler olarak bir çok yer söyleyebileceğimiz gibi Sirkeci ‘ nin coğrafik konumuna baktığımızda Fatih ilçesinin bir semti olduğunu görebilmekteyiz. Sirkeci deniz kenarında olan Haliç’ in orada yer alan bir semttir. Taksim, Topkapı ve Bahçekapı oldukça yakındır kendisine. Semtin en önemli noktalarından birisi ise Sirgeci garı’dır. En işlek caddesi ise Ankara Caddesidir.

Sirkeci Osmanlı zamanında Topkapı sarayı‘na yakın olduğu için çok önemli bir semtti padişah ve o zamanki yönetimin gözünde. Deniz kenarında da olduğu için iskele olma durumundaydı ve Sirkeci garı hizmete girdiğinden sonra semt oldukça önem kazanmıştır. Bu semtin saat ticareti yapılabileceği yeri bu söylediğimiz yerlerden az çok anlayabilirsiniz. Sirkeci garı bu tür ticaretler için oldukça iyidir elinizdeki saatleri satabilir veya alabilirsiniz.

Sirkeci orjinal saat alım satım konusunda güvenebileceğiniz pek çok yer olmasına rağmen gar etrafında bulunmakta olan seyyar satıcıların size satmış olduğu saatler altın ve gümüşlük değer açısından ham madde olayına pek yakın olmayacağı yani orijinal olmama konusunda size uyarmak istemekteyiz bu yüzden vergi ödeyen kurumsal yerlere başvurmanızı istemekteyiz. Sirkeci ikinci el kol saati alan yerler daha çok Ankara caddesinde bulunmaktadır ve bu cadde bir çok banka ve diğer aksesuar dükkanlarını bulup alışveriş yapmak da oldukça mümkündür haliç ve taksim etrafında bulunan bu semtimizde …

Etiketler:

Bu yazı için 7 yorum yapıldı:

 1. Neslihan dedi ki:

  Swatch ve up watch saat alıyormusunuzn

  1. Oğuzhan Günay dedi ki:

   Merhaba Neslihan Bey
   Malesef üst segment saatleri alım yapmaktayız. iyi günler dilerim.

 2. Hüseyin dedi ki:

  Merhaba Benim bir marka saatim var Diesel onu satmak istiyorum ne gibi fiyat veriyorsunus cok temiz bir saat almanyada yaziyorum yarin orda olacagim Allahin izniylen

  1. Oğuzhan Günay dedi ki:

   Merhaba Hüseyin Bey
   Malesef üst segment saatleri alım yapmaktayız. iyi günler dilerim.

 3. Mohammed ayyash dedi ki:

  Do you buy Salvatore Ferragamo watches

 4. Meltem dedi ki:

  Michael cors üst segmente dahil mi

 5. Ahmet dedi ki:

  Dedemden kalma bi citizen saatim var gelip gösterebilir miyiz

Yorum Yaz