Halkalı İkinci El Kol Saati Alan Yerler

Satmak İstediğiniz Bütün Orjinal ve Markalı Kol Saat’lerinizi Değerinde ve Nakit Olarak Almaktayız. Sizde Saat Satmak İçin Bizi Arayabilirsiniz.

Halkalı ikinci el saat alan yerler genellikle alışveriş merkezleri ile firma misyon ve vizyonlarını ilerleten ve orijinal saat alım ve satımı gerçekleştiren yeni ve yakın yıllarda kurulmuş olan firmalardır bu firmalar genellikle müşterinin elindeki saatlere pek fazla rağbet etmeseler de ikinci el saat alım satım da oldukça fazla olarak Halkalı etrafına yaygın olarak yayılmıştır. Halkalı‘da bir çok kurum alış veriş merkezlerince ticari hayatını devam ettirdiği için mahalleler ve caddelerde pek fazla firma göremeyebilirsiniz.

Çünkü halkalı sanayileşmenin yoğun olduğu eski ve alçakta kalan bir semttir. Küçükçekmece ilçesine bağlı olan bu ilde genellikle daha çok küçük firmalar yaşamlarını sürdürmektedirler. Halkalı’ da turistlik olarak pek fazla alan yoktur ancak havalimanı bulunması bir çok kişiyi buraya çekmektedir ve ulaşım için önemli noktalardan biridir. Halkalı ikinci el kol saati alan yerler genelde bu havalimanı’na gelen kişilerin saatlerini alırlar ve satarlar veya gelen turistlere de ellerindeki saatlerden satarak etkileşim halinde bulunarak ekonomi ve finanslarını canlandırmaya her geçen gün devam ederler.

Saat ticareti olarak toptan alınıp bayilere dağıtılan ve sonrasında satışa sunulan ürünler genellikle bu ilçede görülmektedir ve gelip görüldüğünde ve araştırmalarınızın sonucunda bu saatlerin pek bir değeri olmadığını anlayabilirsiniz en kaliteli saatler bu ilçelere pek rağbet görmediği için gelmeyebiliyor.

Etiketler:

Bu yazı için 6 yorum yapıldı:

 1. İLYAS dedi ki:

  BULOVA N2 OTAMATİK VAR BEN DE

  1. Oğuzhan Günay dedi ki:

   Merhaba İlyas Bey
   Malesef saatinizi değerlendiremeyiz. iyi günler dilerim.

 2. Adem dedi ki:

  Merhaba elimde 15 adet markalı orjinal ve sısır kutusunda etiketi bandrolu hiç acılmamış farklı modellerde bayan saati bulunmakta satmak istiyorum

  1. Oğuzhan Günay dedi ki:

   Merhaba Adem Bey
   Malesef Üst segment saatleri alım yapmaktayız saatinizi degerlendiremeyiz. İyi günler dilerim.

 3. MERT dedi ki:

  ORJİNAL BVLGARI STEEL BACK WATER RESISTANT VAR EDERİ NEDİR ?

  1. Oğuzhan Günay dedi ki:

   Merhaba Mert Bey
   Bulgari saatiniz ile İlgili email gönderilmiştir. iyi günler dilerim.

Yorum Yaz