Kanlıca İkinci El Saat Alan Yerler

Markalı ve Orjinal Kol Saatlerinizi En İyi Fiyat Garantisi İle Nakit Olarak Almaktayız. Sizde Satmak İstediğiniz Bütün Orjinal Saatleriniz İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Kanlıca ikinci el saat alanlar dediğimizde aklımıza ilk önce Anadolu yakası gelmelidir çünkü bu semtimiz Beykoz‘a bağlı olan bir semttir ve Beykoz denize yakınlığı ile bilinmektedir bu semtimizde de aynı özellikler göstermektedir. Bu semt Anadoluhisarı ve Çubuklu arasında yer alan küçük bir semttir. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nün bir ayağını üzerinde barındırmaktadır.

Kanlıca’nın en çok meşhur şeylerinden biri gıda alanında olan yoğurdu meşhurdur. Kanlıca yoğurdu İstanbul‘un birçok yerinde dağıtılarak satılmaktadır ve yoğurdun en büyük özelliği ise yoğurdun üstüne pudra şekeri koyulmasından dolayıdır. Kanlıca‘da ayrıca Anadolu yakasının en yeşillik yerlerinden biri olmaktadır. Kanlıca’nın yalıları da ünlüdür çünkü bu semt oldukça ünlü kişilerin sahip olduğu yalıları bulunmaktadır.

 Kanlıca ikinci el kol saati alan yerler bayi ve firmalar olarak dağıtılmıştır. Saatlerinizi bu firmaların bayilerine dağıtabilir ve firmaların ürettiği saatlere talep ederek ulaşabilirsiniz ayrıca bu semtte oldukça pahalı saatler görebilmekte mümkündür ve bu saatler özel tasarım olduğu için kullanılan maddeler de oldukça değerli maddelerdir. Kanlıca markalı orjinal saat alım satım konusunda bir çok talep olduğu için internet sitemiz üzerinden de saatlerinize talep etmekteyiz.

Etiketler:

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

 1. adem celal özten dedi ki:

  2 adet rolex saatimi satmak istiyorum resimlerini whatsapptan gönderirim

  1. Oğuzhan Günay dedi ki:

   Merhaba Adem Bey
   Whatsap üzeriden dönüş yapılmıştır rolex saatleriniz için. iyi günler dilerim.

Yorum Yaz