Kurtuluş İkinci El Kol Saati Alan Yerler

Kurtuluş & Çevresinde Saatimi Nasıl Satabilirim Diye Düşünüyoriseniz Doğru Yerdesiniz. Satmak İstediğiniz Bütün Orjinal ve Markalı Kol Saatlerinizi En İyi Fiyatlarla Nakit Olarak Alıyoruz.

Kurtuluş ikinci el saat alan yerler dediğimizde kurtuluş‘un nerede olduğunu söylemeden başlayamazdık yazımıza kurtuluş semti şişli ilçesine bağlıdır ve İstanbul‘da bulunmaktadır. Kurtuluş şişli ilçesinde ki ilk bölgedir ve uzun bir geçmişi bulunan bu semtin büyük bir kısmı şişli ilçesinde bir diğer kısmı ise Beyoğlu‘ndadır. Semt ise pangaltı dediğimiz yerdeki tepeden güneye doğru eğimle inen bir dereden aya Dimitri klisesine kadar uzanmaktadır.

Eskilerden bu semtte rumlar yaşadığı için rumlardan kalma antika eserlere ulaşmak oldukça mümkündür ancak şuanda bir çok antika semtte bulunan antikacılarda barındırılmakta kimisi satmamakta kimisi ise koleksiyonu için kullanmaktadır peki orjinal saat alım satım konusunda semt hangi durumdadır? Semtin durumu ise oldukça başarılı olarak ticaretini sürdüren bir semt olarak açıklayabiliriz size. Çünkü bir çok alanda ticari hizmet veren bu semt diğer semtlere göre daha kalabalık ve daha çok müşteri adayına ulaşılmaktadır.

Müşteriler daimi olması için alınan veya satılan saatlerin yanında eklemeler veya ek hediyeler verilmekte ve hem semtin adı hem firmanın adı da yayılarak hizmet verilmektedir. Kurtuluş‘a ulaşım ise oldukça basittir ancak Avrupa yakası‘ndan biraz zorlu şekilde gidebileceğiniz için bir takım zorluklarla karşılaşabilirsiniz. En zor kısım ise bu semtin dağ yamaçlarında olduğundan kaynaklanmaktadır.

Etiketler:

Yorum Yaz