Küçükçekmece İkinci El Saat Alan Yerler

Küçükçekmece ve Çevresinde Satmayı Düşündüğünüz Bütün Lüks Markalı ve Orjinal Saatlerinizi Değerinde ve Nakit Olarak Alıyoruz Sizde Saatlerinizi Satmak İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Küçükçekmece ikinci el saat alan yerler olarak öneribileceğimiz bir çok saygıdeğer saatçimiz bulunmaktadır. Küçükçekmece İstanbul’un oldukça fazla batısındadır ve Marmara denizi ‘ ne bağlı bir göl yani Küçükçekmece gölü’ nün etrafına kurulmuştur. Öncelerinde Bakırköy ‘e bağlı olan bu ilçe sonraları ayrılarak bu adı alarak ilçeleşmiştir.

İlçenin adı hakkında bir çok kişinin değişik yorumları bulunmaktadır ve bir tarihçinin görüşleri Büyükçekmece ve Küçükçekmece ilçelerinin göl arasındaki bağıntısıyla ilgili yorumlama da bulunmuşlardır. Küçükçekmece orjinal saat alım satım konusunda uzmanlaşan bir çok saatçi ve çırakları bulunmaktadır ve altın saatlere oranla gümüş saatlere bu ilçede oldukça fazla rağbet vardır ilçe zengin kimselerden oluşmamaktadır ve bu yüzden çok pahalı ürünlerin bu ilçeye gelmesi zorlaşmaktadır eğer isteyen olursa belirlenen ücret karşılığında talep göstererek kargo ile veya özel tasarım yoluyla kendi kaliteli saatlerine de ulaşabilmektedirler.

Orjinal saat konusunda oldukça fazla değişik görüş bulunsa da bu ilçe de saat alışverişi ve ticareti konusunda oldukça fazla öneme sahip bir ilçedir. Küçükçekmece ikinci el kol saati alan yerler genellikle meydan civarları ve mağaza sokağında bulunmaktadır. Küçükçekmece ‘ de bir çok saatçi bulunmaktadır ancak her firmanın sattığı saatler orijinal olmayabiliyor veya gerçek ham maddelerden yapılamayabiliyor. Saat alırken ve ücreti yüksek olduğunda bu tür etkenlere dikkat etmek gerekmekte ve önemle vurgulanarak sorulmalıdır.

Küçükçekmece’de Faaliyet Bölğelerimiz : Atakent Mah, Atatürk Mah, Beşyol Mah, Cennet Mah, Cumhuriyet Mah, Fatih Mah, Fevzi Çakmak Mah, Gültepe Mah, Halkalı İkinci El Saat, İnönü Mah, İstasyon Mah, Kanarya Mah, Kartaltepe Mah, Kemalpaşa Mah, Mehmetakif Mah, Söğütlü Çeşme Mah, Sultan Murat Mah, Tevfik Bey Mah, Yarımburgaz Mah, Yeni Mahalle Mah, Yeşilova Mah.

Etiketler:

Bu yazı için 8 yorum yapıldı:

 1. Ejder senol dedi ki:

  Tag heuer formula1 alış fiyatı nedir cok temiz

  1. Oğuzhan Günay dedi ki:

   Merhaba Ejder Bey
   Tağ Heuer saatiniz için email üzerinden dönüş yapılmıştır. iyi günler dilerim.

 2. remzi aslan dedi ki:

  romanson noble alış fıyatı 2 cı el

  1. Oğuzhan Günay dedi ki:

   Merhaba Remzi Bey
   Malesef üst segment saatleri alım yapmaktayız. iyi günler dilerim.

 3. Arzu kaya dedi ki:

  Versage alıyo musunuz

  1. Oğuzhan Günay dedi ki:

   Merhaba Aslı Hanım
   Versace saatiniz için email üzerinden geri dönüş sağlanmıştır. iyi günler dilerim.

 4. Ahmet dedi ki:

  Merhaba Belonni marka erkek saati var elimde satmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim. Acil bir durum.

 5. İlker dedi ki:

  Nacar 25-290096-DGGM saati ne kadara aliyorsunuz

Yorum Yaz

Küçükçekmece İkinci El Saat Alan Yerler - Orjinal Saat Alım Satım