İkinci El Zenith Kol Saati Alım Satım

Sıfır, İkinci El Zenith Kol Saati Alım Satım Yapmakta Olan Firmamız Satmak İstediğiniz Tüm Lüks Marka Saat’lerinizi En İyi Fiyatlarla Nakit Olarak Almaktadır. Sizde Alım Satım İşlemleri İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.ikinci el zenith saat alan yerler

Zenith Saat Modelleri : Academy, Baby Star, Captain, Defy, Defy El Primero, Elite, El Primero, Pilot, Port Royal, Sporto, Star, Stellina.

İkinci el zenith kol saati alan yerler olarak Türkiye’de yep yeni bir oluşum olan internet sitemiz içeriğinde sizlere ikinci el saat satışı sunuyoruz. Beklentilerinizin üzerinde saat modelleri arasında rahat bir şekilde satın alma işlemlerini yapabileceğiniz ya da marka değerine sahip kaliteli lüks saat satabileceğiniz internet sitemizde saat almak isteyenler ve saat satmak isteyenler bir araya getiriliyor.

Böylelikle zenith marka saatler ile rahat bir şekilde beklentilerinizi karşılayacak niteliklere sahip ürünlerin internet üzerinden satışını yapmakta olan insanlar bizi tercih ediyor çünkü en kısa zaman dilimi içinde sunulmakta olan saat modelleri rahat bir şekilde satılabiliyor ve satın almak isteyenler ile satanlar memnun kalıyor.  İkinci el zenith saat alım satım Yurt dışında pek çok farklı durum için varlığını sürdürmekte olan ikinci el lüks ürünlerin satışının yapılmakta olduğu internet siteleri Türkiye genelinde de epey yaygın bir hale gelmeye başlamıştır.

Tek bir kategori üzerinden gitmeyi tercih etmiş olmamızın en temel sebeplerinden bir tanesi zenith marka ikinci el saat satın almak isteyenler ve zenith marka ikinci el saat satmak isteyenleri bir araya getirmeyi amaç edinmiş bulunuyoruz. Zenith kadın saat modelleri ya da zenith erkek saat modelleri arasında seçimler yapabilir ya da dilerseniz bu markaya ait olan çocuk saatleri ve unisex saat modelleri arasında da beğendiklerinizi kendiniz için satın alabilir ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Etiketler:

Bu yazı için 5 yorum yapıldı:

 1. İsmail dedi ki:

  Selamlar,
  Dedemin babasından kalma serkisoff constantinople billodes mekanizmalı köstekli bir saatim var. Değerini öğrenmeme yardımcı olabiliyormusunuz?

  1. Oğuzhan Günay dedi ki:

   Merhaba İsmail Bey
   Saatiniz için email üzerinden geri dönüş sağlanmıştır. iyi günler dilerim.

 2. Erdem Güzel dedi ki:

  Merhaba
  Yaklaşık 42 yıllık bir Zenıth bayan kol saatim var degerini öğrenmemde yardımcı olabilirmisiniz isterseniz fotoğraf da paylaşabilirim
  İlginiz için teşekkür ederim.

  1. Oğuzhan Günay dedi ki:

   Merhaba Erdem Bey
   Zenith saatiniz ile ilgi email üzerinden geri dönüş sağlanmıştır. iyi günler dilerim.

 3. mesut dedi ki:

  merhaba, dedemin babasından kalma billodes costantinopole 1761 yılı 0.800 gumus kösteklı saat var herşeyı tam hiç ellenmemişir çalışır durumdadır.fiyat bilgisi alabilirmiyim.iyi çalışmalar

Yorum Yaz