KapalıÇarşı İkinci El Kol Saati Alan Yerler

Kapalı Çarşıda Faaliyette Olan Firmamız Antika, İkinci El ve Yeni Kol Saatlerinizi En İyi Fiyatlarla Nakit Olarak Almaktadır. Sizde Satmak İstediğiniz Bütün Saatler İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Kapalıçarşı ikinci el kol saati alım satım, yapan yer sayısı çok fazladır. Adı üstünde burası Kapalıçarşı burada herşeyden çokça bulunmaktadır. Kapalıçarşı, İstanbul kentinin merkezinde Beyazıt, Nuruosmaniye ve Mercan semtlerininin ortasında yer alan dünyanın en büyük çarşısı ve en eski kapalı çarşılarından biridir. Kapalıçarşı’da yaklaşık 4.000 dükkan bulunmaktadır ve bu dükkanlarda toplam çalışan sayısı yaklaşık 25.000’dir.

Rolex, Omega, Patek Pihilippe, Tag Heuer vs lüks markarı kapalı çarşıda kolaylıkla bulabilir ve dilerseniz satın alabilirsiniz. Gün içerisindeki en yoğun zamanlarında içinde yarım milyona yakın insan barındırdığı söylenir. Yılda 91 milyon turisti ağırlayan çarşı, dünyanın en fazla ziyaret edilen turistik mekanıdır. Bu nedenle kol saatleri özellikle eski ve antika olan kol saatleri Kapalıçarşıda sıkça bulunmaktadır. Burada istediğiniz çeşit lüks marka Rolex, Omega, Hublot, Cartier vb markaları kolayca bulabilirsiniz. Kapalıçarşı ikinci el kol saati alım satım kolaylıkla bulabilirsiniz.Bu yerlerin çoğu yüzyıllardır hizmet vermektedir. Bu mesleği babadan oğula nesillerce devam ettirirler bu yüzden saatlerin dilinden anlamakta üstleri yoktur. Kapalıçarşı’daki saatçiler’e gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Buradaki saatçiler işlerini profesyonelce yaparlar.

Kapalıçarşı saatçiler olarak alım satım yapan yerlere giderken iyi bir göz atmanız gerekir. Bu yerlerin tarihi ne kadar eskiyse o kadar güvenli ve kalitelidir. Eğer öyle değilse o yerin sahte ve kalitesiz saat barındırma olasılığı daha fazladır. Sarıyer saatçileri eski saatinizi alıp değiştirebilir yada saatin değerine göre fiyat verebilir. Sarıyer’de böyle kapalıçarşı 2.el saat alanlar yapan yerlerin sayısı oldukça fazladır. Sarıyer’e saat için gidiyorsanız karşınızda çok büyük sürprizler çıkacaktır.

KapalıÇarşı’da Faaliyette Olduğumuz Bölğeler : Beyazıt, Çarşıkapı, Çuhacıhan, Kuyumcular, Mahmutpaşa, Nuruosmaniye, Örücüler, Sepetçihan, Takkeciler, Tavukpazarı, Zenneciler

Etiketler: ,

Yorum Yaz

KapalıÇarşı İkinci El Kol Saati Alan Yerler - Orjinal Saat Alım Satım