Kadıköy İkinci El Saat Alan Yerler

Kadıköy & Bütün Semtlerinden Satmak İstediğiniz Markalı ve Orjinal Saatlerinizi Değerinde ve Nakit Olarak Alıyoruz. Satmak İsteğiniz Saatler İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Kadıköy ikinci el saat alan yerler oldukça fazla bulunmaktadır ve arandığında çok da kaliteli saatçiler bulunacaktır ve ellerinizde bulunan saatleri satabileceğiniz fazlaca yer bulunmaktadır. Kadıköy Anadolu yakasında bulunan hem ticaret hem de gezilerin oldukça fazla bulunduğu İstanbul ‘ un güzide ilçelerinden biridir.

Marmara denizine kıyısı vardır ve diğer ilçelere vapur , feribot ve özel tekneler ile geziler düzenlenir ve ulaşım ayağının en önemli kısmı deniz üzerinden yapılmaktadır. Kadıköy’ de birçok kuyumcu, aksesuarcı ve saatçi bulunur ve bu saatçiler yeni açılan firmalar değildir köklü ve bir çok tecrübesi bulunan orjinal saat alım satımı gerçekleştiren eğitimli veya usta çırak ilişkisi içerisinde yetişmiş olan kişilerdir ve genellikle altın, gümüş saatlerinize talep olmaktadırlar .

Bu tür firmaların vitrinlerinde bir çok orijinal ve özel üretim kaliteli saatler ve diğer aksesuarlar bulunmaktadır bu ürünlere ulaşmak için İstanbul ‘un herhangi bir yerinden Eminönü ve sonrasında oradan vapurla karşıya geçerek ulaşmak mümkündür .

Kadıköy çok eski ve tarihi olan bir ilçedir bu ilçe de ulaşım fiyatları uygun olsa da barınma ve mağaza fiyatları oldukça yüksek olabilmekte ve kişinin bütçesi yeterli değil ise zorlayabilmektedir. Kadıköy‘de yaşamak İstanbul ‘un tadını daha da çok hissetmenize sebebiyet olacak en güzel ilçelerden de biridir.

Kadıköy’de Faaliyete Olduğumuz Bölğeler : 19 Mayıs Mah, Acıbadem Mah, Bostancı İkinci El Saat, Caddebostan Mah, Caferağa Mah, Dumlupınar Mah, Eğitim Mah, Erenköy İkinci El Saat, Fenerbahçe İkinci El Saat, Feneryolu Mah, Fikirtepe Mah, Göztepe Mah, Hasanpaşa Mah, Kalamış İkinci El Saat, Koşuyolu Mah, Kozyatağı Mah, Merdivenköy Mah, Osmanağa Mah, Rasimpaşa Mah, Sahrayı Cedit Mah, Suadiye İkinci El Saat, Şaşkınbakkal İkinci El Saat, Zühtüpaşa Mah.

Etiketler:

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

 1. Fatma dedi ki:

  Merhabalar benim elimde bi köstekli saat bi de gues bayan saatı var elden çıkarmak istiyorum

  1. Oğuzhan Günay dedi ki:

   Merhaba Fatma Hanım
   Malesef sadece lüks saatler alımı yapımı yapıyoruz. iyi günler dilerim.

Yorum Yaz

Kadıköy İkinci el Kol Saati Alan Yerler - Orjinal Saat Alım Satım