Bakırköy İkinci El Saat Alan Yerler

Bakırköy’den Satmayı Düşündüğünüz Bütün Orjinal ve Markalı Saatlerinizi Bize Satabilirsiniz. Alım veya Satım İşlemleri İçin Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterlidir.

Bakırköy semt olarak bir çok mağaza, saatçi, yedek parçacı vb. ürünleri satan,alan veya kiralayan bir çok firmanın yer aldığı İstanbul’un önemli kuruluşlarının yer aldığı bir ilçedir. Bakırköy ikinci el saat alan yerler genellikle Bakırköy meydan çevresin de bulunmaktadır ve bir çok alanda yaygın halde bulunan kuruluşlar bir çok kişiye hizmet vermektedirler.

Hatta ve hatta en önemli parçalardan birisi geçtiğimiz seneler de Bakırköy’ün 20 yılı aşkındır ilçeye has bir saatçisi tarafından en uygun fiyata satılmıştı. Yani bu örneğe bakılarak bu ilçemizde bir çok nadide ve güzel saat bulunabilinir. Bakırköy ikinci el kol saati alan yerler günde binlerce kişiye hizmet etmektedir çünkü Bakırköy konum olarak bir çok turist’ i ve beraberinde çevirmenleri,turizmcileri ve o mevkide bulunması gereken bir çok insanı barındıran bir ilçedir.

Kol saatlerine genellikle büyük kurumlarda da ulaşabilirsiniz. Meydan etrafında seyyar satıcıları da görmek mümkün ancak o satılan saatler elbette orijinal değildir o satılan saatlar benzetme,yan sanayi diye adlandırılan ürünlerden öte gitmeyen basit saatlerdir ve yedek parça aranmasında saati geçen fiyatları yedek parçalara verebileceksiniz.

Bakırköy orijinal ikinci el saat alım ve satım ticaretini yaparak oldukça karlı durumda olabilir ve yatırımınızı zenginleştirebilirsiniz. Bay & Bayan saatlerine göre oranladığımız da bu semtte bayan saatleri daha çok yer almaktadır ve en güzel tasarımlar saatçi gözüyle bakıldığında bu semtte bulunulmalıdır.

Bakırköy’de Faaliyette Olduğumuz Mahalleler : Ataköy1.Kısım Mah, Ataköy2-5-6.Kısım Mah, Ataköy3-4-11.Kısım Mah, Ataköy7-8-9-10.Kısım Mah, Atatürk Havalimanı (Ahl), Basınköy Mah, Cevizlik Mah, Florya İkinci El Saat, Kartaltepe Mah, Osmaniye Mah, Sakızağacı Mah, Şenlik Mah, Yenimahalle Mah, Yeşilköy İkinci El Saat, Yeşilyurt Mah, Zeytinlik Mah, Zuhuratbaba Mah.

Etiketler:

Bu yazı için 6 yorum yapıldı:

 1. Muammer aru dedi ki:

  Sıfırayarındadahagarantisidevamedentisot saatimierkekomagesaatletakasetmekistiyorm

 2. Nazlı dedi ki:

  Merhaba gucci marka bayan saatimi satmak istiyorum satmak istesem ne kadara gider bilgi rica ederim

  1. Oğuzhan Günay dedi ki:

   Merhaba Nazlı Hanım
   Malesef üst segment saatleri alım yapmakyayız. iyi günler dilerim

 3. Huseyin dedi ki:

  Benim tissot saatim var satmak ostiyorum kaca alim yapilir acaba

  1. Oğuzhan Günay dedi ki:

   Merhaba Hüseyin Bey
   Üst segment saatleri alım yapmaktayız. iyi günler dilerim.

 4. Hasan dedi ki:

  Merhabalar kolay gelsin Rado jübile bayan saati kaça alırsınız

Yorum Yaz

Bakırköy İkinci El Saat Alan Yerler - Orjinal Kol Saati Alım Satım