Suadiye İkinci El Saat Alan Yerler

Suadiye’de 2.El Saat Alım Satım Yapmakta Olan Firmamız Satmak İstediğiniz Tüm Orjinal ve Lüks Markalı Saatlerinizi Değerinde ve Nakit Olarak Almaktadır.

Suadiye ikinci el saat alım satım yapan yerler oldukça fazladır.Bunun nedeni Suadiye’nin konumu önemli ölçüde etkilemiş olmasındandır.Suadiye İstanbul’un Kadıköy ilçesinde yer alan bir mahalledir. İstanbul’un caddelerinden biri olan Bağdat Caddesi’nin üzerinde, Bostancı ve Erenköy arasında bulunur. Kuzeyde Şemsettin Günaltay Caddesi’nden güneyde Marmara sahiline kadar uzar. Suadiye Kadıköy’ün önemli mahallelerinden biridir.Bu yüzden saat ticaretide bu bölgede çok yatkındır. Buradaki saatçiler işini iyi yapar ve buranın saatçileri güvenilir insanlardır.

Suadiye ikinci el kol saati alan yerler genellikle antika ve eski model saatleri severler ve alırlar. Buradaki antikacı saatçiler eski saatlerin değerini iyi bilirler. Eski saatlere iyi bakım yapar ve yeni bir görünüş kazandırırlar eski saatlere.İsterseniz eski saatinizi satabilirsiniz de buradaki saatçiler eski saatleri uygun fiyata sizden alacağından emin olabilirsiniz. Suadiye orjinal saat alım satım yapan yerlerde yeni model ve modaya uygun saatler bulmanızda kolaydır.

Suadiye’nin konumu dolayısıyla buraya önemli ölçüde yeni model saatler gelmektedir.Bu saatleri istediğiniz gibi inceleyebilir ve deneyebilirsiniz. Suadiye’nin Kadıköy’ün önemli bir mahallesi olduğu için orjinal olmayan saatlerin sayısı azdır,esnaf güvenilirdir. Suadiye ikinci el saat alanlar bizim güvenimiz tamdır. Sizin için en iyi servisi ve hoşgörüyü vereceklerinden emin olabilirsiniz. Buradaki saatçiler işlerini iyi yaparlar ve müşterilerini asla hayal kırıklığına uğratmazlar. Suadiye ikinci el rolex saat alan yerler sizin için iyi bir tercih olacağından eminiz.

Etiketler:

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Hakan Öztürk dedi ki:

    Merhaba. 2. El saatlerimi satmak istiyorum. 2 adet omega ( kutusuz ve sertifikasız) 1 adet Mont Blanc ( kutusuz ve sertifikasız) 1 adet frederique constant (kutusuz ve sertifikasız),1 adet jorg hysek ( pırlant saatten aldım, kutulu) . Omega saatten 1 tanesinin, mont blancın ve frederique constant ın kullanılmamış yedek orjinal kayışları mevcut.

Yorum Yaz